Temat: prawą kolumnę przerzuca na dół

Artisteer3 Joomla1.6.3
Problem jest taki :
Zrobiłem szablon podzielony na 3 kolumny
lewa 200px prawa 200px
Po dodaniu zawartosci do środkowej a właściwie po wstawieniu "Czytaj więcej" rozpoczął się problem prawą kolumnę przerzuca na sam dół strony.
Częściowo problem rozwiązało zainstalowanie JCE.
Czy to możliwe że wina jest po stronie szablonu?
Wydaje mi się że nie.

2

Odp: prawą kolumnę przerzuca na dół

Tutaj masz jak rozmieszczać poszczególne elementy w Joomli: http://www.artisteer.com/media/p4/images/joomla_positions.png

Wszystkie bloki możesz dodawać w Modułach.
W Joomli: Rozszerzenia >> Moduły. Przy edycji lub utworzeniu wybierasz z listy pozycję, jeśli jej nie ma dopisujesz ręcznie.

Crypt3r.pl - grafika, stronki, skrypty.
Start: 26.07.2015.

3

Odp: prawą kolumnę przerzuca na dół

Mam dokładnie ten sam problem. Niestety nie znalazłem rozwiązania. Czy ktoś ma jakieś pomysły w czym rzecz ?

4

Odp: prawą kolumnę przerzuca na dół

Spróbuj na sztywno zdefiniować szerokość środkowej kolumny może pomoże

5

Odp: prawą kolumnę przerzuca na dół

Wygląda na to, że "sypią sie" CSSy w przeglądarce. Niestety w IE9 to już norma i zazwyczj pomaga włączenie trybu zgodności. W FF5 należy wyłączyć cashowanie stron. Czasami też potrafią nabroić "śmieci" skopiowane do artykułu z innej strony www. Gdy kopiujemy czyjąś zawartość (np. opisy do oferty), to polecam otwarcie notatnika i wklejenie tam to co jest w pamięci. Następnie skopiowanie z notatnika i wklejenie do artykułu. Trwa to dłużej, ale skutecznie czyści tekst z "niewidocznego" formatowania.
Czasami winnej jest cashowanie samego CMSa. Sprawdź w zapleczu joomli, czy masz włączoną opcję: witryna -> konfiguracja-> system -> pamięć podręczna. Jeżeli TAK, to wyłącz pam.podręczną. A w narzedzia -> pamięć podręczna -> usuń pliki pamięci podręcznej.

Powodzenia

6

Odp: prawą kolumnę przerzuca na dół

Dopiszę się do tematu
Wygląda na to że artisteer "nie lubi" znaczników <div> mimo że zamknęłam znaczniki przed readmore to i tak sypał się szablon, prawa strona lądowała na dole. Zdecydowałam się eksperymentalnie usunąć przed "readmore" wszystkie znaczniki div i to pomogło. Teraz wszystko wyświetla się prawidłowo. Myślę że jest tu jakiś konflikt programowy