Temat: Poziome menu w joomla 2.5

Witam, zrobiłem w templatce w artisteer poziome menu ale po wgraniu szablonu na stronie tego menu nie widać szukałem w google jak to zrobić ale niestety wszystko tyczy się starszych wersji joomla a dla tej nowej nigdzie nie pisze a z tego co widzę to opcje są pozmieniane. Mógłby ktoś mnie trochę oświecić.... jak to włączyć. W projektancie menu stworzyłem menu dodałem różne kategorie itp ale na stronie tego nie widać a jak w modułach zmienię pozycję meny np na position3 to pokazuje się ale nie jako poziome menu (te w belce z rozwijanymi poddziałami) tylko jako zwykłe powiedzmy menu. Czytałem też, że to menu musi być na pozycji user3 ? ale takiej pozycji nie mogę wybrać bo jej nie ma.

2

Odp: Poziome menu w joomla 2.5

Witam serdecznie, również dołączam się do pytania masterilusion.
Może ktoś z zespołu artister odpowie na pytanie,

3

Odp: Poziome menu w joomla 2.5

Witam.
Podczas eksportu szablonu proszę wybrać "position-1, position-2,..." a następnie w samej Joomli proszę wybrać położenie menu w "position-1".

pozdrawiam...

4

Odp: Poziome menu w joomla 2.5

Działa dziękuje za info

Mam jeszcze pytanie dotyczące Menu pionowe:

Jaką pozycję ustawić w joomli oraz jak ustawić parametry eksportu w artisteer żeby Menu wyświetlało się tak w projekcie ?

Menu pionowe umieszczając w lewej kolumnie przyjmuje jakieś dziwne wartości i nie wyświetla sie tak jak jest w projekcje sad
Proszę również o podpowiedz.

5

Odp: Poziome menu w joomla 2.5

Witam.
Przy eksporcie proszę ustawić tak jak pisałem wcześniej. CO do wartości to czy na pewno w Joomli w lewej kolumnie jest podłączane właściwe menu pionowe?

pozdrawiam...

6 (edytowany przez turok 2012-08-04 13:01:20)

Odp: Poziome menu w joomla 2.5

Jak chcesz aby menu pionowe wyglądało tak jak w Artisteer przy tworzeniu projektu to w panelu administracyjnym joomla musisz dopisać w danym module menu Przyrostek klas CSS modułu: art-vmenu który znajduje się w "Opcje rozszerzone"

i tak dla każdego modułu który chcesz aby wyglądał jak w projekcie ..

7

Odp: Poziome menu w joomla 2.5

Wszystko śmiga ....WIELKIE DZIEKI!!!

8

Odp: Poziome menu w joomla 2.5

to zadziwiające, czy ktoś wie i może wytłumaczyć dla czego w układzie z pozycjami działa a w układzie z miejscami nie działa ???