Temat: PROBLEM Z PRAWĄ KOLUMNĄ - PRZESUWA SIĘ W LEWO

Witam,

Mam problem z prawą kolumną (right). Posiadam joomle 1.15.

   Stworzyłem szablon w artisteer 4.0 po exporcie do wersji joomla 1.5 blok (right) przesuwa się do środka strony lub rozsuwa się jego szarokość mimo zdefiniowania w lewym i prawym bloku stałej szerokości w px.
   W artisteer 3 nie było takiego problemu. Testowałem to na różnych szablonach z artisteer 4 i wynik jest bez zmian. Proszę o pomoc.

2

Odp: PROBLEM Z PRAWĄ KOLUMNĄ - PRZESUWA SIĘ W LEWO

a przy eksporcie z artisteera do zip na pewno masz dobrze ustawione wersję joomli i pozycje?

3

Odp: PROBLEM Z PRAWĄ KOLUMNĄ - PRZESUWA SIĘ W LEWO

tak zaznaczyłem wersje 1.5 przy eksporcie do zip, mam prawidłowe ułożenie kolumn i w artisteer i na stronie. Wcześniej już używałem tego samego szablonu ale z artiseer 3 i było ok. Myślałem także, że może szablon do artisteer 4 został źle zaimportowany z wersji art.3 ale ten sam problem pojawia się przy różnych szablonach stworzonych w artisteer 4.

4

Odp: PROBLEM Z PRAWĄ KOLUMNĄ - PRZESUWA SIĘ W LEWO

_I_S_N_ napisał/a:

tak zaznaczyłem wersje 1.5 przy eksporcie do zip, mam prawidłowe ułożenie kolumn i w artisteer i na stronie. Wcześniej już używałem tego samego szablonu ale z artiseer 3 i było ok. Myślałem także, że może szablon do artisteer 4 został źle zaimportowany z wersji art.3 ale ten sam problem pojawia się przy różnych szablonach stworzonych w artisteer 4.

pocieszę cię, ja już powoli zaczęłam żałować że przeszłam do wer. 4.  Miało być lepiej, a okazało się że jest gorzej, że jest problem z szablonem pod joomle, czego nie miałam w 3.1.48375.