1

Temat: Witamy na forum!

Witam wszystkim na forum użytkowników programu Artisteer. Zachęcam do pisania postów, zgłaszania uwag czy pomysłów związanych z programem.

pozdrawiam...

2

Odp: Witamy na forum!

Witam!

Coś tu pustawo, ale mam nadzieje, że nie jestem jedynym tylko pierwszym użytkownikiem tego forum wink

Pozdrawiam!:lol:

3

Odp: Witamy na forum!

Witam,
od niedawna mam Artisteer-a , baardzo mi się podoba i jak ktoś napisał można się nim bawić cały dzień- wciąga. Na razie pragnę wykorzystać szablony dla Joomla! Uczyłam się HTML-a i XHTML-a, CSS -a i trochę( za mało) PHP dlatego to ,co generuje "Arti" uspokaja moje braki. Liczę na wsparcie i rzeczową wymianę myśli.
Pozdrawiam
A.B.

4

Odp: Witamy na forum!

JoU wszystkim.

Od dawna jestem związany z tworzeniem stron i grafiką. Od niedawna postanowiłem zakupić Artisteer i moja praca wydaje się teraz niesamowicie prostsza smile.
Pozdro
FeniX

5

Odp: Witamy na forum!

Witam wszystkich,

Jestem Nowym użytkownikiem. Artisteera zakupiłem w bukox.net ponad pół roku temu. Jestem z Niego bardzo zadowolony. Ogólnie pracuję już na Nim ponad 3 lata.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem szablonów z ręki profesjonalisty w tym programie to zapraszam do Kontaktu, dodatkowo udzielam usług w postaci hostingu i serwisu komputerowego.

Więcej informacji w stopce.

Crypt3r.pl - grafika, stronki, skrypty.
Start: 26.07.2015.

6

Odp: Witamy na forum!

Witam
W zasadzie zaczęłam od pisania postów w innych tematach zamiast się przywitać wink
Mam artisteera od miesiąca. Bardzo mi odpowiada jeśli chodzi o pisanie szablonów pod joomla, bo to bardzo ułatwia. Jedynie co mogę powiedzieć to uboższy jest pod względem zwykłej strony html o bogatej szacie graficznie i nietypowym układzie. Tego akurat nie da się "wycisnąć" z artisteer'a. Tak więc artisteer'a używam głownie do cms;

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Artisteer'a no i forumowiczów
Lidia