1

Temat: problem z dzieleniem kolumn w przeglądzie artukułów z kategorii

Witam

Nieczęsto mi się zdarza zadać pytanie na forum gdyż zazwyczaj sobie radzę. Dzisiaj jednak napotkałem na problem z którym nie wiem jak sobie poradzić.

Pytanie dotyczy dzielenia na kolumny przeglądu artykułów z kategorii. Do tej pory nie miałem z tym żadnych problemów i kolumny tworzyły się bez problemów. Jednak na tą chwilę przy ustawieniach

    Pozycji głównych 0
    Pozostałych pozycji 6
    Kolumn 2
    Liczba odnośników 6


kolumny dzielą się tak że na starcie wszystko ma szerokość 50%, przez co kolejne dolne kolumny są coraz węższe. Sprawdzałem na innych szablonach dostarczanych razem z Joomla i jest to samo. Czy to jest błąd w core Joomla, błąd w szablonie czy Joomla mnie już nie lubi?

Rzecz się dzieje na Joomla 1.7.3 na stronie konsulting.obiks.pl
Szablon został stworzony przy pomocy Artisteera 3.1
Na serwerze jest z 10 podobnych instalacji Joomla.

Jeżeli ktoś byłby w stanie mi podpowiedzieć co robić to byłbym dozgonnie wdzięczny.

2

Odp: problem z dzieleniem kolumn w przeglądzie artukułów z kategorii

no właśnie coś chyba z szablonem jest nie tak ... u mnie np. liczba odnośników pojawia się na górze strony - powinna być na dole ... jak zmieniam szablon na starszy to nie ma problemu, po zmianie szaty (artisteer 3.1) wywala mi te odnośniki na górę nie wiedzieć czemu ...

3

Odp: problem z dzieleniem kolumn w przeglądzie artukułów z kategorii

Męczyłem się z tymi kolumnami az zainstalowałem szablon na joomla 1.5 i nie było z nim problemu.

Jest jakaś niedoróbka w joomla 1.7