Temat: Jak wyłączyć tytuł w artykułach.

Witam!
Zrobiłem szablon Joomla w Artisteer i pomimo wyłaczenia w ustawieniach Joomla aby nie wyświetlał jego tytułu wyświetla go nadal. Czemu tak jest i jak to zmienić? W Artisteer jest to w zakładce Artykuły->Nagłówek. Chciałbym go wyłączyć zupełnie. Najlepiej jakbym go zmienił już na serwerze, aby nie wgrywać szablonu na nowo.
Pozdrawiam, dejfmms.

2

Odp: Jak wyłączyć tytuł w artykułach.

Nikt nie wie o co mi chodzi, czy nie zna odpowiedzi na to pytanie?

3

Odp: Jak wyłączyć tytuł w artykułach.

A skąd wiesz kolego, że wyświetla Ci się tytuł artykułu??? Skoro wyłączyłeś wyświetlanie tytułu w artykule, to może to być tytuł kategorii lub sekcji, a nawet nazwa strony!!!

4

Odp: Jak wyłączyć tytuł w artykułach.

Witam!
Nooooo, to jest odpowiedź!! wink Może źle się wyraziłem. Podczas tworzenia szablonu przechodzę w końcu do zakładki "Artykuły" i tam po prawej stronie obok "Inne elementy" jest "Nagłówek". Jak pracuję na opcjach tego nagłówka to mogę zmienić czcionkę, kolor itp. ale ja chciałbym, aby nie wyświatlał się wcale. Przeważnie jest napisane "Welcome" z jakąś ikoną po lewej. To jak to wyłączyć?
Pozdrawiam.

5 (edytowany przez qwerty 2010-09-21 11:07:39)

Odp: Jak wyłączyć tytuł w artykułach.

No to teraz wiemy o co Ci chodziło. Niestety z poziomu Artisteera nie da się (w  v 2.5) tego "wyłączyć", tak jak nie można wyłączyć daty modyfikacji artykułu. Takie rzeczy tylko z poziomu CMSa.

6

Odp: Jak wyłączyć tytuł w artykułach.

Witam!
Dzięki qwerty, poszukam w opcjach joomli albo w edycji generowanych plików...nie wiem, czy kogoś to jeszcze interesowało, bo nikt nie pisał, ale dla kolejnych użytkowników, jak się dowiem jak to zrobić, to napiszę.
Pozdrawiam serdecznie, dejfmms.

7

Odp: Jak wyłączyć tytuł w artykułach.

Daleko szukać nie trzeba: wchodzimy w artykuły->zakładka preferencje i jednym kliknieciem zaznaczasz: pokaż tytuł artykułu na nie i zapisz. To wszystko.

8

Odp: Jak wyłączyć tytuł w artykułach.

Czy udało ci się wyłączyć wyświetlanie nazwy witryny nad artykułami ?? a może ktoś wie jak to zrobić ??

9

Odp: Jak wyłączyć tytuł w artykułach.

eristoff napisał/a:

Czy udało ci się wyłączyć wyświetlanie nazwy witryny nad artykułami ?? a może ktoś wie jak to zrobić ??

eristoff:
Spróbuj zrobić tak:
Wchodzisz w menu "Menu" w panelu kontrolnym witryny – następnie wybierasz pozycję menu – np. "Main menu" - w nim "parametry systemu" (po prawej) i odhaczyć „pokaż tytuł strony” [zapisz]. Jeśli masz porobione jakieś własne menu to prawdopodobnie będziesz musiał powtórzyć całość dla każdego stworzonego przez siebie menu.

10

Odp: Jak wyłączyć tytuł w artykułach.

tak jak piszesz , doszedłem do tego jakiś tydzień temu, ale dzięki za info,

w main menu w stronie startowej parametry