1

Temat: Zgodność z Joomla 2.5

Witam.
Wg producenta szablony stworzone w programie Artisteer są zgodne z najnowszą wersją Joomla 2.5. Czekam na informację czy Wasze szablony działają po aktualizacji do Joomla 2.5 a także czy działają nowe szablony stworzone zainstalowane w Joomla 2.5.

pozdrawiam...

2

Odp: Zgodność z Joomla 2.5

Witam.
Aktualizacja Artisteer 3.1 ze zgodnością z Joomla 2.5 została wydana. Więcej w nowościach:
http://artisteer-polska.pl/nowosci#39

pozdrawiam...

3

Odp: Zgodność z Joomla 2.5

Niedawno zakupiłam najnowszą wersję Artisteer 3.1. Wykonałam szablon pod joomla 2.5 i co sie okazało? Instalując na serwerze otrzymuję informację iż nie jest kompatybilny. Otworzyłam więc plik templateDetails i okazuje się, że zapisał się w wersji 1.5 mimo że zaznaczyłam 1.7 - 2.5. Ponownie wróciłam do szablonu. Porównałam szablon ściągnięty ze strony artisteer.com a mój. Różnica polegała na tym że mój miał odhaczone "zawiera odnośniki do css i artisteer'a" w notatka w stopce. Ponownie więc zaznaczyłam tą pozycję, zainstalowałam na serwer i o dziwo, szablon był kompatybilny. Zajrzałam więc ponownie do templateDetails a tam wersja jest do 1.6. Troszkę dziwi mnie że skoro dedykowane jest pod joomla 1.7-2.5 to dlaczego wskazuje na wersję 1.6.
Czy obowiązkowo należy pozostawić zaznaczoną opcję "zawiera odnośniki do css i artisteer'a" ?

4

Odp: Zgodność z Joomla 2.5

Witam,

Mamm pewien problem z szablonem. Testuje Artister w wersji demo ( przed zakupem) i problem polega na tym ze eksportuje standartowe szablon z programu z opcja 1.7-2.5. Instaluje w joomli szablon przypisuje do elementów i jak odpalam strone to nie wyśietla się lewe menu przez co szablon jest niezgodny z tym z programu.

Prosze o pomoc.

5

Odp: Zgodność z Joomla 2.5

Witam.
Czy czy menu boczne jest włączone w samej Joomli?

pozdrawiam...

6 (edytowany przez szkart 2012-02-23 14:44:11)

Odp: Zgodność z Joomla 2.5

Tak, dodam ze przy innych szablonach ( standardowych joomla ) wszystko jest ok. Jest to jommla 2.5.1

EDIT:

Juz rozwiazałem problem. Przy eksporcie przeba zaznaczac opcje position-1, position-2, a NIE opcje left,right.... bo wszystko sie krzaczy.

Pozdrawiam