1

Temat: Brak menu pionowego

Witam,

W trakcie przygotowania szablonu w Artisteerze, widać menu pionowe (boczne), natomiast po wygenerowaniu go do Wordpressa nie wyświetla się. W widgetach po wrzuceniu własnego menu pojawia się menu boczne jednak nie takie, które wykonane zostało a Artisterze a zgodne z wzorem pozostałych bloków. Proszę o pomoc.

2

Odp: Brak menu pionowego

Problem rozwiązany. Wystarczy wybrać w widgetach CUSTOM Menu. Można temat zamknąć.

3

Odp: Brak menu pionowego

przepraszam, mam podobny problem, podane rozwiązanie przez Emmie nie działa, menu jest w widgetach jako własne menu (custom) , wyświetla się ale nie w taki sposób jak zrobiłem je w Artisteer...bardzo prosze o wyjaśnienie. Podobny problem miałem w Joomla! - tam dodałem przedrostek klas CSS i pomogło - w Wordpress nie wiem jak sobie z tym poradzić...

4 (edytowany przez chris 2013-05-12 23:05:44)

Odp: Brak menu pionowego

Podłączam się do poprzedniego postu - ten sam problem (chyba).
W szablonie utworzyłem menu poziome - główne (z nim nie ma problemu).
W lewej kolumnie utworzyłem menu pionowe. Na podglądzie strony wyświetla się prawidłowo. Po uruchomieniu szablonu pod WP menu nie wygląda już tak dobrze. Jest sam tekst bez żadnych kolorów, elementów graficznych.
Proszę o pomoc/podpowiedź.

Pozdrawiam.

edit:
Nie zauważyłem, że w Widgetach mam Vertical Menu, który należy przeciągnąć w odpowiednie miejsce (do tej pory używałem Własne menu - siła przyzwyczajenia) wink

5

Odp: Brak menu pionowego

W WP wstawilem do prawej kolumny własne menu i vmenu , lecz nadal w WP brak formatowania dla bocznego menu tego które opracowałem w  Artisteerze. Może jakieś pomysły macie ? Wersja WP 3.9