1

Temat: Posty na PRIVA

Witam wszystkich, ponieważ od jakiegoś czasu otrzymuję zapytania dotyczące problemów z szablonami na priva, chciałbym wyjaśnić, że ten kanał wymiany informacji został stworzony z myślą o zachowaniu ich poufności. Jeżeli macie z czymś problem to proszę pisać o tym na forum podając jak największą ilość informacji pomocnych w rozwiązaniu problemu, nie zapominając o zamieszczeniu linka do strony ze źle działającym szablonem. Pozwoli to na szybsze rozwiązanie problemu poprzez szersze grono użytkowników. Nie jestem alfą i omegą, i nie znam odpowiedzi na wszystkie pytania. Wiele problemów związanych jest z samą konfiguracją Joomli lub poprawnym działaniem serwera www. Inne muszę sam zainicjować, żeby znaleźć rozwiązanie, a to wymaga czasu z którym jest różnie.
W kwesti samych wiadomości przesyłanych na mój email (na priva), to informuję że ze względów bezpieczeństawa moja skrzynka dostarcza mi wiadomości w tybie tekstowym i wstawianie tagów html-owych i innych wodotrysków jest bezsensowne bo pomijane z poziomu interfejsu poczty. Chciałbym też aby nie nazywać nowych tematów na forum typu: "Problem z szablonem", a konkretnie czego problem dotyczy, np jak poniżej: "Problemy z przyciskami (buttonami)".
Poniżej cytuję dzisiejszą wiadomość kolegi Skauta, którego to proszę o doprecyzowanie pytania i zamieszczenia linku do strony z zainstalowanym szablonem, w którym rozjeżdżają si te przyciski. Pozdrawiam wszystkich serdecznie - Qwerty

skaut z forum Forum użytkowników Artisteer wysłał Ci nową wiadomość. Możesz wysłać odpowiedź do skaut odpowiadając na ten e-mail.

Poniżej znajduje się treść wysłanej wiadomości.
-----------------------------------------------------------------------

W sumie nie dawno bawię się Arti... ale dzięki Twoim odpowiedziom życie staje się łatwiejsze. Nie znalazłem za to jednego pytanie bądź odpowiedzi ... pewnie riposta będzie to właśnie jest TU ... ale jak już mam wszystko co bym chciał mieć w joomli i lookam na zrobiony szablon czasami (ale nie zawsze) przyciski np: czytaj dalej ... lub login lub jakikolwiek inny przycisk - przycinają się z prawej strony... masz na to jakieś rozwiązanie ? lub pomysł ?

Pozdrawiam i sorki że na priva a nie na forum.

Skaut.