1

Temat: Problem z templatką

Mam problem z templatką. Przygotowałem za pomocą Artisteera templatkę, wyeksportowałem, wczytałem do joomli za pomocą instalatora, a jak dam podgląd strony to jej nie widzi. Tekst jest porozrzucany i zero grafiki. Standartowe templatki joomli działają. Wie ktoś może w czym może być problem?

2

Odp: Problem z templatką

Czy masz włączone może przyjazne adresy? Czy plik .htaccess jest na swoim miejscu i zawiera wszystkie wymagane dane?

3

Odp: Problem z templatką

ozy napisał/a:

Czy masz włączone może przyjazne adresy? Czy plik .htaccess jest na swoim miejscu i zawiera wszystkie wymagane dane?

Mam podobny problem-po przekopiowaniu do joomli na podgladzie widac caly szablon ale gdy go ustawie jako domyslny to widze tylko naglowek na samej gorze.Poprosze o porade -cos trzeba wlaczyc w joomli bo skokor podglad widzi caly to cos trzeba wlaczyc ale co????
Pozdrawiamm   gosc

4

Odp: Problem z templatką

gregrz napisał/a:

Mam problem z templatką. Przygotowałem za pomocą Artisteera templatkę, wyeksportowałem, wczytałem do joomli za pomocą instalatora, a jak dam podgląd strony to jej nie widzi. Tekst jest porozrzucany i zero grafiki. Standartowe templatki joomli działają. Wie ktoś może w czym może być problem?

Z opisu wynika, że jest problem CSS-ami. Jeśli możesz, porównaj zawartość katalogów templatki na serwerze z katalogiem na dysku lokalnym. Jeżeli jest to samo, to może przyczyną są prawa dostępu do plików i katalogów. Najprościej sprawdzić managerem FTP, np. Filezillą.