1

Temat: Formularz Logowania - problem

Witam,

w żaden sposób nie mogę zmodyfikować formularza logowania ..
tzn modyfikuje go bez problemu w Artisteer i jest wszystko cacy,
robię podgląd formularza wywołując wygląd strony w przeglądarce nadal ok
eksportuje szablon, wgrywam i jest lipa .. poniżej scren

http://pielgrzymka.biz/artisteer/logowanie.png

wydaje mi się iż joomla zupełnie ignoruje dla tego konkretnego przypadku kod artisteera .. ciężko mi określić czy tak się działo w starszych wersjach joomla i po prostu kod artisteera nie został pod nową wersję joomla poprawiony czy coś innego jest powodem problemów ..

tak czy inaczej może warto było by się temu przyglądnąć bliżej ..
czy ktoś inny ma problem z modyfikowaniem Formularza Logowania ?
robiłem kilka szablonów w kilku różnych wersjach Artisteera .. Joomla za każdym razem była w najnowszej wersji 2.5.6 .. za każdym razem kod dla formularza był ignorowany z artisteer'a ..

2

Odp: Formularz Logowania - problem

Witam.
Czy może Pan podesłać plik ARTX na naszego maila w celu sprawdzenia powodu ignorowania stylów?

pozdrawiam

3

Odp: Formularz Logowania - problem

Kolego w czym leży dokładnie problem?? O tłumaczenie czy jak ?? Bo formularz logowania to moduł. Więc musisz zmienić nazwę modułu na żądaną. Poza tym pytanie brzmi jaki masz język ustawiony w Joomli?

4 (edytowany przez turok 2012-08-23 13:22:47)

Odp: Formularz Logowania - problem

Jasper napisał/a:

Kolego w czym leży dokładnie problem?? O tłumaczenie czy jak ?? Bo formularz logowania to moduł. Więc musisz zmienić nazwę modułu na żądaną. Poza tym pytanie brzmi jaki masz język ustawiony w Joomli?

nie widzisz na screnie innych różnic niż język ? który w moim problemie nie został poruszony i jest zupełnie bez znaczenia ..
w programie Artisteer można modyfikować np odległości od lewej i prawej co powoduje zmniejszenie obszaru wpisywania loginu i hasła i np jego środkowanie i to widać ale po wgraniu szablonu do joomla wszystkie te ustawienia są ignorowane i nie ma tego efektu ..

wygląda na to że Artisteer styluje wszystkie bloki na raz tylko dlaczego widać w samym programie efekt dla pojedynczego bloku ? jaki tego sens skoro nie jest to przenoszone potem na cms'a .. mało tego skoro dodaje taki efekt dla bloku Formularza logowania to czemu go nie ma a jest np dla modułu Własny HTML co mi rozwala banery ..

5

Odp: Formularz Logowania - problem

Przyznam się szczerze, że odległości mi się nie rzuciły w żaden sposób w oko. LOL. Dobra nie spamuje. Sorry.

6

Odp: Formularz Logowania - problem

Po drążyłem trochę temat i niestety ale Artisteer tak jak napisałem w poprzednim poście styluje wszystkie bloki na raz .. wyjątkiem tylko jest menu pionowe dla którego jak napisałem w którymś temacie należy zmodyfikować moduł a dokładnie: Przyrostek klas CSS modułu i wprowadzić art-vmenu w "Opcje rozszerzone" danego modułu ..

no i niestety w tym miejscu dla mojego problemu czyli stylowanie konkretnego modułu kończy się wsparcie Artisteer'a .. trzeba niestety zrobić dokładnie tak jak wyżej dla menu pionowego czyli w "Opcje rozszerzone" wybranego modułu wprowadzić własną wartość / klasę i następnie napisać z palca klasę w .css