Temat: Artisteer 3.0 kod HTML a aukcji na allegro.pl ?

Witam serdecznie!

Mam takie pytanie, czy jest możliwość stworzenia sobie szablonu w Arti a następnie wgranie czystego szablonu HTML np. do aukcji np. allegro itp? Tak, żeby sobie stworzyć własny szablon aukcji.

Pozdrawiam serdecznie!

2

Odp: Artisteer 3.0 kod HTML a aukcji na allegro.pl ?

Witam.
Wystarczy zrobić eksport do XHTML/CSS a następnie wgrać pliki zewnętrzne (obrazki, skrypty, style) na zewnętrzny serwer i poprawić ścieżki w samym szablonie.

pozdrawiam...

3

Odp: Artisteer 3.0 kod HTML a aukcji na allegro.pl ?

Bardzo Ci dziękuję drogi kolegi, jednak czy mógłbyś mi to trochę jaśniej wytłumaczyć? Pozdrawiam serdecznie!

4

Odp: Artisteer 3.0 kod HTML a aukcji na allegro.pl ?

Powiedzmy, że mam serwer(hosting) i mam szablon w HTML wygenerowany w Arti 3.0 i co teraz? Wiem, że trzeba wrzucić plik html na allegro ale nie wiem i nie wiem co masz na myśli eksport do XHTML/CSS ? Byłbym Ci bardzo wdzięczny za wytłumaczenie mi tego problemu. Pozdrawiam i liczę na odp z Twojej strony!

5

Odp: Artisteer 3.0 kod HTML a aukcji na allegro.pl ?

Witam.
Eksport do XHTML/CSS to eksport nie do szablonu dla WordPress-a, Jooml-i itp. ale samego kodu html + css. Taki kod należy wyeksportować (poprzez Eksport -> HTML) a następnie "wyciągnąć" z niego środek (bez sekcji head). Style zawarte w plikach style.css itp. powinny zostać umieszczone na początku kodu szablonu. Ostatnią rzeczą jest wgranie wszelkich zewn. plików typu obrazki na własny serwer bądź zewn. hosting i zmiana ścieżek na bezwzględne w stylach i kodzie html.

6

Odp: Artisteer 3.0 kod HTML a aukcji na allegro.pl ?

Niestety dane działanie wystarcza i kodowanie zostaje zastąpione "kod_automatycznie_usuniety" przez silnik szablonów allegro, który sprawdza przed złym kodem. Trzeba by pomyśleć w kolejnych wersjach nad zmianami z listy allegro dostępnych znaczników. Albo zrobić kodowanie HTML nie do style.css tylko dodatkową opcję pełnego kodu typu <span "style: .....> główny problem w najnowszej wersji opiewa na pliki graficzne"

.ART-navkod_usuniety_automatycznie{
   background-image: url('jakieswww/nav.png');

Chyba, że mogą państwo doradzić inne (szybkie, nie ręczne kodowanie) pod Allegro lub stworzyć dokumentację przepisywania znaczników do html.

7 (edytowany przez vivooo 2012-11-17 13:34:31)

Odp: Artisteer 3.0 kod HTML a aukcji na allegro.pl ?

A z ARTISTEER 4 ????

Kurcze jak to wyeksportować do alledrogo???

Nie pojmuję dlaczego artister nie może wyeksportować szablonu wprost do jednego pliku html bez dodatkowych plików css.....???

A czy moduł eksportu e-bay można zaadoptować do allegro w jakiś prosty sposób..???

kurcze kupiłem artistera zeby zrobićtemplatke do joomla itp prosto iszybko a tu lipa żeby wyeksportować to do allegro...
Jeszce zęby dało się wyeksprtowac do obrazu np PNG to już wogóle lipa, bob ym sobie pocioł templatke a tak..........????

hyba zę jest sposób jakiś krótki skrypt moduł który wyeksportuje templatke do pliku graficznego???

No dobr eksport do pliku graficznego PNG można zrobić za pomocą pluginu do firefoxa ABDUCTION!....

Ale reszte pytań i problemów pozostawiam w mocy bo przecież allegrojest tak popularne ze nie wyobrażam sobie braku możliwościeksportu doallegro wprost z artisteer....