1

Temat: Artisteer 4 - po eksportowaniu do Joomla brak treści i kategori

Witam, od niedawna pracuje na programie Artisteer, przypadł mi do gustu.
Niestety po ukończeniu swojego projektu chciałem go przetestować na serwerze. I pojawił się wielki problem. Eksportowałem swój szablon do Joomla bo w takim formacie jest mi on potrzebny. Po wgraniu na serwer mojego "dzieła" i odpaleniu przeglądarki jest po prostu masakra, nie ma nic, ani kategorii które potworzyłem za pomocą Artisteera, nie ma zdjęć, tekstu, artykułów, menu. Wyświetla się praktycznie goły szablon z inną kompletnie treścią w języku angielskim i o dziwo z panelem logowania którego wcale nie tworzyłem. Jak to ogarnąć żeby mieć to samo co widnieje podczas edycji szablonu w Artisteerze ? sad

2

Odp: Artisteer 4 - po eksportowaniu do Joomla brak treści i kategori

najlepiej jest tworzyć szablon, wgrać na serwer, a resztę już w zapleczu joomli - droga najmniej narażona na błędy.

3

Odp: Artisteer 4 - po eksportowaniu do Joomla brak treści i kategori

A nie da się zrobić jakoś "importuj treść i kategorie" ??

4

Odp: Artisteer 4 - po eksportowaniu do Joomla brak treści i kategori

Witam.
Zacząłbym od sprawdzenia konfiguracji modułów a następnie sprawdzeniu czy kategorie i artykuły się w ogóle zaimportowały bo może są w Joomla ale nie są wyświetlane z innych powodów.

pozdrawiam

5

Odp: Artisteer 4 - po eksportowaniu do Joomla brak treści i kategori

Justyn

1. Przy konwertowaniu z Artisteer do ZIP zahacz opcję dołącz zawartość abyś mógł mieć to na Joomli.

2. Jeżeli zrobisz powyższe i jak ustawisz domyślny szablon w joomli to:

Przejdź w PA Joomli do Rozszerzenia/Szablony/Style i kliknij na swój szablon aby wejść po czym po prawej stronie powinieneś widzieć przycisk: IMPORT CONTENT FROM TEMPLATE - naciśnij i postępuj wg instrukcji na ekranie.

Osobiście nie polecam używać Artisteera do budowania całej zawartości strony w tym programie.