1

Temat: Problem z zamieszczaniem Artykułów

Witam,

mój problem jest następujący:

próbuję dodać artykuły poprzez CMS JOOMLA do stworzonego w Artisteer szablonu, ale bez skutku.
Oczywiście wybieram opcję publikuj oraz wyróżnij.
Niestety nie pojawiają się na żadnej podstronie.

Mogę jedynie edytować artykuły które stworzyłem już na etapie tworzenia szablonu w Artisteer.
Próbowałem artykuły stworzone w artisteer wyłączać z publikacji ale nadal sa widoczne na stronie.
Jedynie wykasowanie artykułu poprzez CMS powoduje że on znika.
Nadal niestety na jego miejsce nie pojawia się żaden ze stworzonych artykułów w CMS.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Michał

2

Odp: Problem z zamieszczaniem Artykułów

Michał

To pytanie powinno paść na stronie forum www.joomla.pl
To jest forum do spraw związanych z artisterem.

3

Odp: Problem z zamieszczaniem Artykułów

Vorph napisał/a:

Witam,

mój problem jest następujący:

próbuję dodać artykuły poprzez CMS JOOMLA do stworzonego w Artisteer szablonu, ale bez skutku.
Oczywiście wybieram opcję publikuj oraz wyróżnij.
Niestety nie pojawiają się na żadnej podstronie.

Mogę jedynie edytować artykuły które stworzyłem już na etapie tworzenia szablonu w Artisteer.
Próbowałem artykuły stworzone w artisteer wyłączać z publikacji ale nadal sa widoczne na stronie.
Jedynie wykasowanie artykułu poprzez CMS powoduje że on znika.
Nadal niestety na jego miejsce nie pojawia się żaden ze stworzonych artykułów w CMS.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Michał

Jest wiele powodów, Jeśli jesteś zalogowany na stronie, artykuły wyłączone z publikacji będą widoczne te które ty utworzyłeś, a nie widoczne dla ogółu, tak powinno być.
Jeśli zaznaczasz "wyróżnij" artykuł pojawia się na głównej stronie a nie podstronach. Sprawdź też co masz ustawione w opcjach ogólnych artykułów. Bo być może tam jest coś nie tak. Jeśli jednak tam jest wszystko ok. To już tylko pozostaje ci pomoc na forum joomla

4

Odp: Problem z zamieszczaniem Artykułów

Jasper napisał/a:

Michał

To pytanie powinno paść na stronie forum www.joomla.pl
To jest forum do spraw związanych z artisterem.

Takie krótkie info. Na forum joomla nie bardzo lubią użytkowników artisteera. Spotkałam się z sytuacją jak zamiast pomocy forumowiczowi w problemie z joomlą, dano mu wykład na temat braku znajomości php i pójście na łatwiznę posługując się programem wszystkorobiącym za nas.