Temat: Wyskakujący błąd podczas ładowania szablonu

Witam kiedy próbuję załadować szablon do joomla 2.5 wyskakuje mi błąd error:1:Menu type exists: ct-horizontal-menu kiedy dam zapisz i zamknij tworzy się nwe menu o nazwie zhjzggzghjhzgjzh za każdym razem inny ciąg takich zanczków strona główna jest przypisana do tego menu i przestaje działać musze za każdym razem odnowa ustawiać stronę domyślną do mojego menu. A szablon wczytuje tylko banner główny menu i tło z podspodu

2

Odp: Wyskakujący błąd podczas ładowania szablonu

To jest kwestia konfiguracji Joomla i menu. Polecam skorzystać z for dla Joomla.

pozdrawiam

3

Odp: Wyskakujący błąd podczas ładowania szablonu

admin napisał/a:

To jest kwestia konfiguracji Joomla i menu. Polecam skorzystać z for dla Joomla.

pozdrawiam

To samo pytanie zadałem na forum joomla i była taka sama odp. zapytaj na forum artisteer bo to ich wina.

Dodam ze puki menu jest nie ruszone to szablony dodają się prawidłowo lecz po zmianie nazwy menu szablon nie chce się wczytać i wyskakuje komunikac ct-menu not avaitable

4

Odp: Wyskakujący błąd podczas ładowania szablonu

odnawiam temat bo problem pozostał zainstalowałem nową surową wersję joomla 3.0 i tam od razu wyskoczył błąd z wczytaniem szablonu nie ruszałem nic w menu szablon nie może być wczytany z powodu nieodnalezienia menu tak mi się zdaje w linku przykład jak to u mnie wygląda http://sklep.igorczarnowo.website.pl/
prosze o propozycje