Temat: Phoca pdf bardzo prosze o pomoc

Witam,
stworzyłem szablon wszystko trzymam na localhoscie i w zasadzie dopiero teraz jak juz cala strone wypelnilem danymi wszystko odpowiednio sobie poustawiałem zauważyłem, że nie mam ikony pdf do generowania pdfa z artykułu w joomli. No to sobie myślę zainstaluje dodatek bo o takim słyszałem a mianowicie phoca pdf. Zainstalowałem dodatek zgodnie z instrukcją włączyłem plugin w menadżerze niby wszystko ok ale ikona pdf dalej się nie pokazuje. Moje podejrzenie, że coś jest nie tak wzbudził fakt iż po zmianie szablonu na domyślny joomli ikonka sobie była/jest a w szablonie stworzonym przez artisteer nie ma. Poszukałem trochę info na angielskich stronach i za bardzo rozwiązania się nie doszukałem.

Proszę o pomoc.

2

Odp: Phoca pdf bardzo prosze o pomoc

Panowie jest jakiś cień nadziei z tego co widzę to ludzie mają z tym problemy, dużo tematów jest na zagranicznych forach i wynika z tego że nikt tego nie rozwiązał...

Na pewnej zagranicznej stronce ktoś podesłał kod do joomla 1.7 podłączyłem go pod 2.5.9 efekt jest ten sam jak na 1.7 bo o tym samym autor pisał a mianowicie:

Do katalogu:
/templates/szablon/html/com_content/featured

Pliku: default_item.php

Dopisałem:



require_once dirname(__FILE__) . str_replace('/', DIRECTORY_SEPARATOR, '/../../../functions.php');

JHtml::addIncludePath(JPATH_COMPONENT . '/helpers');

$component = new ArtxContent($this, $this->params);
$article = $component->article('article', $this->item, $this->item->params, array('print' => $this->print));

$phocaPDF = false;
if (JPluginHelper::isEnabled('phocapdf', 'content')) {
    include_once(JPATH_ADMINISTRATOR.DS.'components'.DS.'com_phocapdf'.DS.'helpers'.DS.'phocapdf.php');
    $phocaPDF = PhocaPDFHelper::getPhocaPDFContentIcon($this->item, $this->params);

Oraz

if ($phocaPDF)
    $params['metadata-header-icons'][] = $phocaPDF;

I rzeczywiście ikonka się pokazuje ale zobaczcie w jaki sposób:

http://www.iv.pl/images/88280534659698255705.png

Czy da radę jakoś to zmodyfikować aby pojawiała się zaraz za ikonami wyslij email i drukuj ? i bez tej kropki ?