Temat: MASAKRA !!! Nagłówek bez linka

Masakryczne zachowanie autorów i dystrybutorów programu.

Nie ma nigdzie informacji jak zrobić link w headerze !!!
Od miesięcy ludzie piszą i nic .... Głowa w piachu ....
Nie odpisują na maile - poprostu olewka totalna

Zachęcam wszystkich, którzy pozycjonują strony do pozycjonowania tekstów NIGDY NIE KUPUJ ARTISTEER - tak dla zasady aby inni się nie nacięli

2 (edytowany przez kassendr 2013-06-22 08:15:50)

Odp: MASAKRA !!! Nagłówek bez linka

Udało się.. bo długiej walce mam link w nagłówku. Ponieważ sprzedawcy programu nie mieli chęci pomagać użytkownikom o czym świadczy ilość wpisów i brak odpowiedzi ja postaram się opisać w jaki sposób to zrobiłem. (dzięki pomocy zaczerpniętej z zachodnich stron).

1. W nagłówku wstawiamy kształt - w miarę dopasowany do obrysu obrazka (loga) jakie chcemy podlinkować. Następnie dopasowujemy wielkość wstawionego kształtu do obrazka (rozciągając lub zmiejszając).

2. Zaznaczamy kształt aby był aktywny a następnie wybieramy z górnego menu Efekty-->Przezroczystość i ustawiamy ją na 100%

3. Ponownie zaznaczamy kształt (którego już nie widzimy, bo jest przeroczysty) i klikamy prawym przyciskiem myszy, wyświetli nam się małe menu w którym wybieramy "Edytuj HTML". Otworzy nam się pusta ramka z możliwością wpisania kodu.

4. Wpisujemy następujący kod --- zmieniając adres strony

<div id="my-div"><a href="http://strona_glowna.pl" class="fill-div"></a></div>

Powierdzamy klikając OK.

5. Na sam koniec wchodzimy w Plik-->Eksportuj---> Opcje CSS

Mamy z boku możliwość wpisania Prefiks CSS, który pozostawiamy bez zmian oraz Dodatkowe style CSS w które wklejamy następującą formułę:

#my-div {
width: 160px;
height: 75px;
}

a.fill-div {
display: block;
height: 100%;
width: 100%;
text-decoration: none;
}

6. W powyżsej formule musimy zmienić wartość szerokości (width) i wysokości (height) ... Ja robię to na zasadzie prób i błędów instaluje motyw i sprawdzam czy po najeździe kursorem na całej szerokości i wysokości mam linka (czyli wyświetla się rączka).
7. Zapisujemy eksportujemy i powinno działać.

pozdrawiam

3

Odp: MASAKRA !!! Nagłówek bez linka

dzieki za rade wszystko dziala
ale tylko do pierwszego klikniecia
potem ksztal znika

jakis pomysl?