1

Temat: Zwijanie strony

Witam
Chciałbym się dowiedzieć gdzie i jak ustawić szerokość arkusza tak aby:

- niezależnie od rozdzielczości ekranu rozmiar arkusza był na całą stonę
- żeby po zmniejszaniu rozmiaru okna wszytko zostawało na swoim miejscu a po prostu było mniej widac.

W tej chwili mam ustawione tak:
- nagłowek na szerokość arkusza
- szerokość arkusza 90%
- minimalna szerokość arkusza 240 px
- maksymalna szerokość arkusza 1920 px

Wydawało mi się że przy takich ustawieniach zacznie się dopiero coś przestawiać jak zmniejsze okno przegladarki do 240 px. A dzieje się tak, że wszystko się zwęża tak jakby chciało najść na siebie a poźnij większość rzeczy znika. Najlepiej widać to na nagłowku.

Strona ma układ: nagłowek, suwak (slajder) , treść. 
Mam wersje Artistera 4.2.
Tu można zobaczyć to o czym mówię: http://cyrankowski.com/Test/

I drugie pytanie. Czy możan zrobić tak ze tylko na pierwszej stronie bedzie nagłowek i suwak(slider) a na pozostałych stornach będzie tylko nagłówek i treść? W tej chwili jak usunę slajder z pozostałych stron to z pierwszej też znika.

Mam nadzieje ze ktoś zwas mnie zrozumie:)

2

Odp: Zwijanie strony

Chodziło mi o to żeby osiągnąć taki cel jak np. na tej stronie: http://www.masbud.pl/

Tu jak zmniejszam okno przeglądarki to to nic na sibie nie nachodzi nic nie znika po prostu mniej widać.

Pozdrawiam

3

Odp: Zwijanie strony

Widze ze nikt mi nie pomoze, to moze podpowie ktoś jak zrobić stały arkusz o szerokości 900 px ? ustawiam Wszytko na sztwno: nagłowek na szrokość arkusza, slajder na szerokość arkusza i jak zmiejszam okienko to wszytko się rozjeżdza w nagłówku a slajder sie zwęza.

4

Odp: Zwijanie strony

nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chodzi zapewne o rwd - responsywną stronę ? jeśli tak to w wersji artisteer 4.3 jest już ta opcja smile a jeżeli chodzi o slidera to proponuję zrobić w innym programie np. wowslider i wstawić do gotowego już html dla dowolnej strony z pozycji programu wow slider smile jest tam taka możliwość a potem przez ftp całą stronę na serwer smile pozdrawiam