Temat: Wyłączenie responsive dla przegladarek i... upierdliwe podpisy

Mam dwa zasadnicze pytania wink

1. Jak wyłączyć widok responsywny dla przeglądarek w komputerze? Nie widzę potrzeby by go stosować na normalnym monitorze bo tylko mi psuje wygląd strony po zmniejszeniu okienka.

2. Mam wykupioną licencję więc jakim prawem Artisteer mi dodaje na wszystkich stronach podpis Created by Artisteer (wersja) w kodzie html? Potem musze tą "reklamę" ręcznie usuwać wink

2

Odp: Wyłączenie responsive dla przegladarek i... upierdliwe podpisy

Ad. 1. Responsywność usuwasz przy eksportowaniu szablonu (opcje i tam możesz wyłączyć badziew) smile

Ad. 2. nie wiem tongue

3

Odp: Wyłączenie responsive dla przegladarek i... upierdliwe podpisy

Witam,
temat już nieco starszy, ale ponieważ punkt 2 pozostał bez rozwiązania - postanowiłam je tutaj zamieścić, gdyż sama miałam ten sam problem.

2. Mam wykupioną licencję więc jakim prawem Artisteer mi dodaje na wszystkich stronach podpis Created by Artisteer (wersja) w kodzie html? Potem musze tą "reklamę" ręcznie usuwać wink

Podpis ten można usunąć poprzez funkcję "Opcje" (zakładka HOME, sekcja Eksportuj), dalej "Notatka w stopce" i odhaczasz oba punkty.

To wszystko smile

4

Odp: Wyłączenie responsive dla przegladarek i... upierdliwe podpisy

rwd możesz również wyłączyć przez Disable... w górnym prawym rogu na listwie smile

5

Odp: Wyłączenie responsive dla przegladarek i... upierdliwe podpisy

U mnie na stronie https://greenview.org.pl/ wygląda to dobrze , wystarczy zaimportować prostą regułkę @media do pliku css