1

Temat: Używanie starszego Artisteera z kluczem od nowego?

Witam
Jakiś czas temu dostałem do zrobienia stronę przedszkola i pierwotnie stworzyłem szablon do joomla w Artisteer v4.1.0.59861 (wersja z krakowana) ale między czasie dostałem jeszcze do zrobienia stronę klubu piłkarskiego (jeszcze się za stronę nie brałem) i dlatego zakupiłem Artisteer v4.2.0.60623 z kluczem i odpowiednim dokumentem. Okazało się, że w moim telefonie szablon wygenerowane nowszym Artisteerem się rozłazi, a starszym nie. Musiałem przenieść plik script.js z szablonu wygenerowanego starym Artisteerem do nowego i wszystko działa ale problem jest, co z szablonami nowymi. Dziś na swoim komputerze odpaliłem Artisteer v4.1.0.59861 z pendrive (zainstalowałem Artisteer na komputerze rodziców (bez krakowania) i przeniosłem katalog na pendrive) i Artisteer v4.1.0.59861 działa jak powinien, w katalogu aktywacja pojawia się mój klucz, program zapisuje szablony do plików .artx, wygenerowane szablony nie mają znaku wodnego i nawet mam dostęp do Marketu, jedyne co różni to, że w szablonach jest stary numer Artisteera.
Pytanie moje jest następujące, czy można używać starszego Artisteera mając klucz do nowego i czy jest to legalne?