1

Temat: System Out Of Memory Exception - PROBLEM

Witam!
Zakupiłem sobie nową wersję 4.1, stworzyłem stronkę która waży jakieś 35MB tak więc niezbyt dużo i mam problem. Muszę dosyć często zapisywać postęp pracy bo program się zwiesza z błędem. Nie mogę exportować bo otrzymuje błąd System Out Of Memory Exception. Wygląda to na mały przydział pamięci dla programu ale nie wiem jak to ugryźć. Sprawdzałem na obu moich laptopach i problem jest ten sam.  Jeśli ktoś miał ten problem proszę o małe wsparcie. neutral

pracuje na: i5/8GB/2xGT 650SLi Windows 7 64Mb
                  i5/8GB/GT 540 2MB Windows 7 64Mb

2 (edytowany przez tagimo 2013-08-04 00:07:20)

Odp: System Out Of Memory Exception - PROBLEM

Dziękuje za szybką odpowiedź ze strony wsparcia Artisteer. Problem z dużymi plikami i tym samym optymalizacją pamięci został rozwiązany w dodatku Artisteer 4.2 Beta dla Windows (4.2.0.60483) .Polecam i zamykam temat.

3 (edytowany przez Gaja 2013-09-10 11:30:40)

Odp: System Out Of Memory Exception - PROBLEM

Mam ten sam problem. Gdzie mogę pobrać dodatek do programu? Pracuje na wersji 4.0.0.58475.

4

Odp: System Out Of Memory Exception - PROBLEM

Witam mam najnowszą wersję programu, dobrego nowego kompa i ten sam błąd przy eksporcie System Out Of Memory Exception co mam zrobić by w końcu zaczął ten program działać nie miał błędu za błędem różnego typu co dobija.

Program ma cudne możliwości lecz próba zrobienia czegoś większego na nim by je wykorzystać to porażka totalna. Wręcz to twórcy powinni zapłacić za korzystanie z niego, a nie użytkownik za program. Błagam naprawcie to w końcu bo wiem że problemy z pamięcią ten program ma od lat.

Mam nadzieję, że podacie mi sensowną poradę bym mógł choć wyeksportować półroczną pracę, a nie oglądał błąd System Out Of Memory Exception.

5

Odp: System Out Of Memory Exception - PROBLEM

Również mam ten sam problem proszę o pomoc.

6

Odp: System Out Of Memory Exception - PROBLEM

Dostałem odpowiedz ze wsparcia technicznego: Proszę wszelkie zdjęcia wgrać na serwer i zamiast je dodawać w zawartości strony fizycznie jedynie je podlinkować poprzez dodanie obrazku z url.