Temat: Zmiana rozmiaru czcionki w szablonie joomla

Nie funkcjonuje zmiana rozmiaru czcionki przez użytkownika przy użycu np. mod_fast_font i innych na stronie joomla 3 z szablonem wygenerowanym przez Artisteer4, chociaż działa to w innych szablonach. Czy jest sposób na uruchomienie tego narzędzia?

2 (edytowany przez m_arcin 2015-03-19 10:10:08)

Odp: Zmiana rozmiaru czcionki w szablonie joomla

Ja też użyłem modułu Fast Font efekt jest identyczny jak u Ciebie czyli czcionka się nie zmienia, dopiero jak zmieniłem rozmiar czcionki z np. 12px na 100% działa ale rozwiązanie to jest tylko testowe i również jestem zainteresowany jak to zastosować w szablonach wykonanych w Artisteer.

Szukam tez modułu zmieniającego kontrast użyłem MU Contrast ale zmienia tylko kolor czcionki natomiast tła strony itp nie rusza hmm.

3

Odp: Zmiana rozmiaru czcionki w szablonie joomla

ignacyg napisał/a:

Nie funkcjonuje zmiana rozmiaru czcionki przez użytkownika przy użycu np. mod_fast_font i innych na stronie joomla 3 z szablonem wygenerowanym przez Artisteer4, chociaż działa to w innych szablonach. Czy jest sposób na uruchomienie tego narzędzia?

Witam,
czy znalazł kolega rozwiązanie tego problemu bo ja ma mten sam i nie wiem co z nim zrobić?