Temat: Import Content from Template

Witam serdecznie wykonałem sobie cały szablon w Artisteer 4.3 wyeksportowałem go wraz z treścią jako szablon pod Joomlę 3.0 Udało mi się zainstalować szablon poprawnie chciałem pobrać wszystkie dane za pomocą buttona Import Content from Template i tu niestety wielkie rozczarowanie polegające na tym że owe dane nie zostały pobrane i tutaj moje pytanie czy jest to moja wina jako użytkownika programu Artisteer czy wina leży po stronie Joomli ? Dodam że szablon został poprawnie zainstalowany na najnoweszej wersji Joomli 3.4.6

Z góry dziękuje za okazaną pomoc gdyż strasznie zależy mi na możliwości pobrania z szablonu całości treści ( nie ukrywam jest tego wielka ilość i nie chce mi się pisać na nowo wszystkiego )

2

Odp: Import Content from Template

Czy ktoś zna odpowiedź?

3

Odp: Import Content from Template

Odgrzewam temat i pytam również wcześniej pytających ( Mariuszek i SSlaw ) w tym wątku, jak poradziliście sobie z tym importem ? U mnie nie można kompletnie nic zapisać, żadnych zmian ......

4

Odp: Import Content from Template

Napotkałem także ten problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić.
Joomla 3.5.1
Artisteer 4.2.0.6

5

Odp: Import Content from Template

Spotykałem to wiele razy.
U nie problem leżał w tym że przeglądarka dawała ciała akurat na imporcie zobacz z innej przeglądarki   firefxa lub chroma