1

Temat: Reset szablonu!

Witam!
Moje pytanie jest banalnie proste, dotyczy problemu co najmniej dziwnego dla mnie.
Robiąc szablon w programie musiałem pzrerwać pracę, zapisałem więc szablon jako plik .artx i.......po ponownym otwarciu w celu dokończenia pracy szablon się ZRESETOWAŁ do początkowej formy.
Dlaczego? Jak tego uniknąć? Jak zapisywać szablony w celu ich dalszej poźniejszej edycji?

2

Odp: Reset szablonu!

mohav napisał/a:

Witam!
Moje pytanie jest banalnie proste, dotyczy problemu co najmniej dziwnego dla mnie.
Robiąc szablon w programie musiałem pzrerwać pracę, zapisałem więc szablon jako plik .artx i.......po ponownym otwarciu w celu dokończenia pracy szablon się ZRESETOWAŁ do początkowej formy.
Dlaczego? Jak tego uniknąć? Jak zapisywać szablony w celu ich dalszej poźniejszej edycji?

Witam mam ten sam problem ale widze brak konstruktywnej odpowiedzi dlaczego tak sie dzieje...moze ktos jednak wie dlaczego tak sie dzieje?

3

Odp: Reset szablonu!

Witam,

Jak powyżej. Parę godzin poszło w kable. Co najdziwniejsze, miniatura pliku wygląda jak mój zrobiony szablon, po otwarciu projektu, jak bym zaczynał od nowa.

Pozdrawiam,
Kamilek

4

Odp: Reset szablonu!

Dokładnie mam to samo zastanawiałem się nad kupnem tego programu, ale ten błąd niestety wyklucza go totalnie. Robię sobie szablon zapisuje go, na następny dzień pokazuje tamtej osobie ona chce wprowadzić zmiany a tu lipa smile Trzeba wszystko na nowo robić. Jak dla mnie katastrofa

5

Odp: Reset szablonu!

No i sprawa rozwiązana, napisałem do załogi Artisteer'a i dostałem odpowiedź:

"Hello Lukasz,

In fact, the trial version of Artisteer does not allow you to save .artx files.

This feature will be available after you purchase, activate and restart the software.



Best regards,

Caitlin N"


Czyli dopóki nie mamy pełnej wersji nie będzie można zapisywać poprawnie, a potem odczytywać szablon.

6

Odp: Reset szablonu!

To ciekawe bo ja mam pełną wersję a mimo to mam takie same objawy jak Wy. Tzn: miniatura pliku wygląda jak mój zrobiony szablon, po otwarciu projektu, jak bym zaczynał od nowa.

Czy ktoś wie jak zrobić by tak się nie działo?

7

Odp: Reset szablonu!

Hagnaar, podaj wersję systemu operacyjnego oraz środowiska NET Framework.

Crypt3r.pl - grafika, stronki, skrypty.
Start: 26.07.2015.

8

Odp: Reset szablonu!

Vista home premium
wersja 6.0 kompilacja 6001 service pack 1

oraz

standardowe .NET Framework 2.0 i 3.0

9

Odp: Reset szablonu!

A jaką masz wersję programu Artisteer? I skąd pobrałeś?

Crypt3r.pl - grafika, stronki, skrypty.
Start: 26.07.2015.

10

Odp: Reset szablonu!

2.5.0.31067 Edycja Standardowa

dawno temu ze strony Artisteer Web Designer

11

Odp: Reset szablonu!

Oficjalny download jest na: http://artisteer.com/

Dzisiaj wyszła wersja: 3.0.0.39952

Crypt3r.pl - grafika, stronki, skrypty.
Start: 26.07.2015.

12

Odp: Reset szablonu!

ja nie mam żadnych problemów w wersji 4.0