Temat: Inne tło na każdej podstronie

Witam. Czy można jakoś zrobić by w Artisteerze albo w kodzie można by na każdej podstronie mieć inne tło? Męczę się już bardzo długo. Proszę o pomoc

2

Odp: Inne tło na każdej podstronie

Witam.
W programie Artisteer tego zrobić się nie da ale są wtyczki do WP które na to pozwalają np.:
http://wordpress.org/extend/plugins/bac … -per-page/
http://wordpress.org/extend/plugins/cus … ackground/

pozdrawiam...

3

Odp: Inne tło na każdej podstronie

Dzieki za pomoc smile Zainstalowałam drugą wtyczkę. Dodaje zdjecie z adresu url do strony w zakładce tworzenia strony. I teraz nie wiem co robić dalej coś mam zmienić w kodzie? Bo nie dziala mi tło

4

Odp: Inne tło na każdej podstronie

Witam.
Proszę postąpić zgodnie z instrukcją instalacji opisaną na stronie wtyczki.

pozdrawiam...

5

Odp: Inne tło na każdej podstronie

Właśnie tak robie jak jest tam napisane i nic się nie zmienia

6

Odp: Inne tło na każdej podstronie

Witam.
Sprawdziłem i wtyczka działa poprawnie. Po instalacji należy ją aktywować i w szczegółach postu na samym dole ustawić tło.

pozdrawiam...

7

Odp: Inne tło na każdej podstronie

Dziękuję sliczne, że mi Pan pomaga. Działa mi tylko tło w opcji "Only on Post Page". Chciałabym aby było zdjęcie tła na całą stronę. Domyślam się, że będzie to opcja "Post page background", ale nic się nie zmienia. Tak samo w innych opcjach też sprawdzałam. Może jest jakaś inna wtyczka, którą Pan mógłby polecić.

8

Odp: Inne tło na każdej podstronie

Witam.
Proszę poszukać w repozytorium wtyczek. Jest tego dość sporo.

pozdrawiam...

9

Odp: Inne tło na każdej podstronie

Zainstalowałam Background Per Page i faktycznie działa, ale to moje wybrane tło dla podstrony jest jakby zakryte za moim "podstawowym" ustawionym w Artisteerze.

10

Odp: Inne tło na każdej podstronie

kasiah2308 napisał/a:

Zainstalowałam Background Per Page i faktycznie działa, ale to moje wybrane tło dla podstrony jest jakby zakryte za moim "podstawowym" ustawionym w Artisteerze.

a próbowałaś może ustawić w artisteer'rze przeźroczysty obraz png ??