Temat: QuickerSite cms - ktoś próbował?

na stronie http://www.quickersite.com/r/easycms znalazłem informację na temat możliwości wygenerowania szablonu pod cms Quickersite. Ktoś może tego próbował. Wewnątrz najnowszej wersji Artiseera nie ma nic na temat możliwości wygenerowania szablonu pod ten cms....

2

Odp: QuickerSite cms - ktoś próbował?

Kolega adoptował szablon z Artisteera do QuickCMSa. Poszło gładko i bez problemów.

3

Odp: QuickerSite cms - ktoś próbował?

Quick to Quick - a QuickerSite co innego.... mam 15 dni na testy, ale nie wysłali mi na razie maila aktywującego usługę ;-) -- coś to długo im idzie..... A swoją drogą jak Kolega to zrobił? Z tą adaptacją szablonu do Quick'a? smile

4

Odp: QuickerSite cms - ktoś próbował?

Z własnego doświadczenie wiem, że tego typu strony nie są jakimś dobrem koniecznym. Lepiej utworzyć sobie własny szablon i zaimplementować go do WP, Joomli czy Drupala i nie płakać że czegoś w danym CMSie brakuje, który jest niestandardowy.

Przedstawiam kilkanaście wdrożonych szablonów w mojej Firmie, dla Klientów indywidualnych i biznesowych: http://grand-host.pl/portfolio/.

Nawet Nasza strona główna wypluta jest z Artisteera, który nadaje się świetnie do tego typu zastosowań - skrypt WordPress.

Crypt3r.pl - grafika, stronki, skrypty.
Start: 26.07.2015.

5 (edytowany przez qwerty 2011-08-05 21:05:34)

Odp: QuickerSite cms - ktoś próbował?

marektabisz napisał/a:

Quick to Quick - a QuickerSite co innego.... mam 15 dni na testy, ale nie wysłali mi na razie maila aktywującego usługę ;-) -- coś to długo im idzie..... A swoją drogą jak Kolega to zrobił? Z tą adaptacją szablonu do Quick'a? smile

Osobiście nie korzystam z Quicka, a kolega robił to ponad rok temu. Chwalił się, że do Quicka może zaadoptować prawie każdy szablon oparty na CSS-ach. I właśnie na podstawie szablony wygenerowanego z Artiego dla joomli pokazał przykładową adaptacje. Nie pamiętam dokładnie, jak to robił, ale zajeło to może 10 minut. Napewno miał tam opcję importu plików CSS, wgrał do katalogu grafiki i przepisywał definicje bloków w którymś z plików. Wszystko było opisane na jakimś forum Quicka. Generalnie banalnie proste, a z tego co pamiętam, to konstrukcja Quicka dużo łatwiejsza do ogarnięcia od Joomli.

GrandBB napisał/a:

Z własnego doświadczenie wiem, że tego typu strony nie są jakimś dobrem koniecznym. Lepiej utworzyć sobie własny szablon i zaimplementować go do WP, Joomli czy Drupala i nie płakać że czegoś w danym CMSie brakuje, który jest niestandardowy......

Po pierwsze: pomimo, że w Joomli, Drupalu czy WP niczego nie brakuje to Wasza strona i portofolio nie powala na kolana lol
Po drugie: nie każdy posiada serwer z bazą danych MySQL, a Quick działa bez MySQLa
Po trzecie: jak czegoś brakuje, to jest okazja to stworzyć.

6

Odp: QuickerSite cms - ktoś próbował?

Według dokumentacji QuickerSite'a obsługuje szablony Artisteera ASP NET (wyeksportowane jako html- zipem) i  to prawda..
"Compatibilty with Artisteer 3 generated ASP.NET and Wordpress templates"
działa elegancko, choć sam cms taki sobie - do przyzwyczajenia się. Piszą, że łyka też szablony Wordpressa, ale nie testowałem. I jak na razie to cała moja wiedza smile.
Będę kombinował z Quickiem wink